NěkdoNěkdo

Jak sbalit holku ze třídy?

Jak mám sbalit jednu holku ze třídy, která se mi strašně moc líbí? Je hrozně sexy. Nikdo se o ni z kluků nezajímá a tak si myslím, že mám šanci. Prosím poraďte (rychle)!

Niki
Niki

Nejdřív se jen začněte bavit. :)

Betty
Betty

Ahoj Někdo, toto se tady nedávno řešilo.

https://www.agatka.cz/diskuse/jak-na-holky-jak-sbalit-holku-ve-skole/

Podívej se na ten odkaz. Myslím, si, že ej to tam dost dobře vysvětleno.

Andy
Andy

Psal jsem to už v jiné diskusi, tak to tady jen tak shrnu. Největší problém na školách je, že holky drží spolu a kluci spolu. Takže i když s holkami ze třídy trávíš 8 hodin denně, tak se vůbec nebavíte. Než začneš myslet na to, jak sbalit holku, tak se s ní nejdřív začni bavit.

Aby to nebylo trapné, tak si můžeš vymyslet nějaký důvod. Pokud je třeba dobrá v nějakém předmětu, tak ji popros o pomoc. nebo pokud si v něčem naopak dobrý ty, tak jí nabídni pomoc. Můžeš k tomu taky zneužít její nejlepší kamarádku. Až se s ní bude bavit, tak můžeš přijít za její kamarádkou. Začít rozhovor s její kamarádkou a potom přejít na rozhovor s tou holkou.

prostě základ je mluvení. A pokud se jí líbíš, tak to přijde samo. Jí sbalíš ani nebudeš vědět, že jsi ji balil.

Katka
Katka

Já si taky myslím, že by jste se nejdřív měli stát kamarády. Myslet si, že přijdeš s nějakou cool hláškou a ona ti kvůli jedné větě padne do náruče je blbé. Na to neexistuje žádná speciální věta, kterou by jsi ji během 2 minut sbalil.

Karel
Karel

Zkus jí na něco pozvat. A bavit se s ní při tom.

Jan
Jan

Katko, chceš sex?

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz