DennyDenny

Jak sbalit holku - Tipy a jak správně na to

Ahoj, ve třídě máme takovou tlustčí holku, ale pořád je pěkná.Já bych ji chtěl sbalit, ale myslím že se mi budou kluci smát, protože je tlustčí. Všichni chcou vyzáblý holky, tak mi prosím poraďte. Je hrozně sexy. Chodím do osmý, je mi 15 let. Díky za všechny odpovědi :)

Andy
Andy

A ti tvoji kamarádi mají přítelkyně? V 15 letech většina kluků jsou panici a jen ve snu se jim zdá o tom, že by mohli s nějakou holkou chodit.

Pokud by se ti podařilo sbalit holku (byť i tlustší), tak se naopak můžeš smát ty jim. Protože ty budeš mít přítelkyni. Zatímco oni budou jenom každý večer osamotě masturbovat nad představou, že by nějakou měli.

A že oni sní nad štíhlými holkami? Je to tvůj život, musíš být sobecký a dělat si to, co tobě přinese radost. Třeba i chodit s tlustší holkou. Dokud budeš dělat to, co po tobě chtějí ostatní, tak nikdy nebudeš šťastný. :)

Andy
Andy

Za 20 let od této chvíle budeš více zklamán věcmi, které jsi neudělal, než těmi, které jsi udělal. - Mark Twain

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz