JankoJanko

Jak používat kondom během masturbace

Ahoj. Ako sa da natiahnut kondom aj na semenniky? Poradte. Raz sa mi to podarilo a bolo to super masturbacia. Dik.

Petr
Petr

Semenniky jsou v češtině varlata? To kde máš koule? :D

Andy
Andy

Masturbace s kondomem byla zřejmě fajn z toho důvodu, že jsi si zaškrtil penis. Když si navlečeš kondom na celý penis a i na varlata, tak ho zaškrtíš. Začne se v penisu hromadit krev, je tvrdý a velice citlivý. Taky to pomáhá tvrdé erekci. Normálně se na to používají erekční kroužky, viz třeba:

https://www.ruzovyslon.cz/krouzky-navleky-nasady/

Přijde mi ale jako blbost masturbovat s kondomem. Když si koupíš erekční kroužek, tak za něj zaplatíš 120 Kč a můžeš ho používat do konce života. Když budeš používat kondom, tak za každou masturbaci zaplatíš 12 Kč.... .

Anonym
Anonym

Já masturbuji s kondomem běžně. Penis je potom méně citlivý, takže můžu masturbovat déle. A nemusím ani používat papírové kapesníky atd. Taky to dobře klouže.

Adam
Adam

Já kondomy nesnáším. Ani když mám sex s přítelkyní, tak ho nepoužívám. S kondomem je sex divný, nic necítím a celé je to takové falešné. Nuda. A pokud si ho chceš natáhnout, tak ho normálně natáhni? Jsem viděl video, kde si kondom navlékali na hlavu.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz