AničkaAnička

Jak na petting? Jak to dělat?

Jaký je váš názor na petting? Když nesmím mít ještě sex, protože je mi 14 let. Tak bych mohla alespoň dělat petting? A jak na něho, co si o něm myslíte a jak ho správně dělat abych měla orgasmus?

Andy
Andy

Pokud řešíš petting jako náhradu sexu s klukem, tak si nemyslím, že se něco mění. Jestli máš strach, že sex je nelegální, tak s pettingem to bude úplně to samé.

Jinak názor - jo, petting patří i k normálnímu sexu jako předehra. Nebo někdy ani pak není potřeba sex vůbec. Protože se uspokojíš už s ním.

Z hlediska toho limitu 15 let... . Nebudu raději rozepisovat mé zkušenosti. Ale můj názor je takový, že každý je na to připravený v jiném věku. Někdo třeba ve 13, někdo třeba až v 18. Nevím jestli máš přítele. A nechci tě rozhodně k ničemu navádět. Ale můj názor je takový, že čekat přesně na ten ten, na půlnoc, kdy člověk dostane občanku - je pěkná blbost. A jestli to má být navíc jenom petting a chceš u takové blbosti řešit zákony.... .

Ano nějaký limit by tady měl být (aby 40 letý chlap nespal s 11 letou holkou). Ale pokud se dva mají rádi, je jim oboum 14, tak co by se měl kdo starat, co spolu dělají.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz