KláraKlára

Jak na orální sex - Jak kouřit penis?

Ahoj, mám takový dotaz. Ještě jsem sex neměla a ani orální sex. A zajímalo mě kouření penisu. Co když ho budu někomu kouřit a dotknu se ho omylem zuby. To by se mu nelíbilo, mám docela strach. Poradíte mi někdo, jak přesně na to? Prosím. A děkuji.

Betty
Betty

Uspokojit kluka je nejjednodušší věc na světě. Jednoduše vezmeš jeho penis do ruky a jezdíš mu po něm nahoru a dolů. Můžeš k tomu přidat i pusu, že si ho strčíš do pusy. A jednoduše si ho strkáš dovnitř a ven. Penis by se měl dotýkat jenom jazyku, rtů a horního patra v puse. Jak správně říkáš, tak zuby se nedotýkat. A to je vše. Klidně si to natrénuj na okurce nebo něčem podobném.

Gregor
Gregor

Zuby nesnáším, fakt se ho nedotýkej zuby a ani ho nekousej. To strašně moc bolí a i to zabije celou atmosféru. Musíš mít otevřenou pusu, aby se penisu zuby nedotkly. :)

A jak říká Betty, kouření penisu a orální sex není žádná věda. Prostě mu ho masturbuj rukou a přitom ho měl v puse (kde s ním pohybuješ dovnitř a ven).

Anonym
Anonym

Napiš a můžeš to na mě vyzkoušet. Bude to v pohodě.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz