NicknameNickname

Hledám holku na sex (Jsem kluk)

Ahoj, je mi 15 let a hledám holku na sex. Jsem z Velkého Meziříčí. Velikost mého penisu je 14 cm. E-mail: ulitka2@seznam.cz.

Dolans
Dolans

Ulitka2 už tu byla a vydávala se za holku. Dva stejné emaily nejdou dát!

Andy
Andy

Ano, to je divné. Když tady Ulitka2 naposledy psala, tak byla holka a hledala druhou holku na dopisování. Teď je to kluk a hledá holku na sex?

Betty
Betty

Podle mě je to kluk od samého začátku. Akorát na začátku lhal a vydával se za holku. A chtěl si s nějakou dopisovat, ale měl strach, že by se s ním žádná nechtěla bavit. A teď šel s pravdou na světlo. Příště si alespoň změň email a přezdívku!

Martin H.
Martin H.

Ahoj pokud to myslíš skutečně vážně, tak bych měl zájem. Pokud jsi opravdu holka, jak tady píšou a hledáš kluka na sex, tak se mi ozvi. Jsem z Prahy, ale mohl by jsem za tebou přijet kamkoliv. Je mi 19 roků a nemám přítelkyni. Prosím ozvi se mi, jestli máš zájem.

Anonym
Anonym

Ahoj. Hledám holku na sex. Je mi 21 roků a zatím jsem neměl žádnou přítelkyni. Pokud by jsme si rozuměli, tak by jsme spolu mohli být i déle. Jsem z Pardubického kraje, mám 179 cm a vážím 115 Kg. Mám dlouhé vlasy a rád poslouchám metal. Zrovna jsem nezaměstnaný, takže mám spoustu volného času. Pokud by se nějaká holka na sex našla, tak mi tady nechejte email nebo Facebook. Děkuji a doufám, že se pro mě nějaká najde.

Blanka N.
Blanka N.

Jsem svobodná maminka a hledám kluka/muže pouze na nezávazný sex. Jsem ze Zlína, je mi 36 roků, mám kypré tvary a hledám nezávazného partnera pouze na sex (nic vážného, nechci malému připravit další zklamání). :) Pokud by jste měli zájem, tak se mi ozvěte na blanicka.zlin@email.cz. Pokud mi pošlete fotku, tak to bude velikou výhodou. Díky!

nickname
nickname

jsem kluk jen sem si chtěl z vás všech vystřelit tím že si přivlastním jiny mail teď ulitky příště váš !!!!!!!!!!!! Hahahahahaha

sexydarebak
sexydarebak

Jsi mlada stihla slečna z Prahy která miluje sex a potřebovala by pravidelnou finanční vypomoc?Pokud ano tak se ozvy na sexydarebak@gmail.com budu se těšit ahoj

HHH
HHH

ZDAREC Napiste Prazakovi 33/172/75 sms 722184989 dame sklenicku , neco dobreho a kdyz budou simpatie vzajemne ZMRDAM TE JAK ČUBKU a skoncime az druhy den.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz