MiroslavMiroslav

Masírování zvětšené prostaty (přímá/nepřímá masáž)

Přeji hezký den všem čtenářům. Jsem muž přes padesát roků a uroložka na našem nemocničním oddělení mi po kontrole prostaty zjistila její zvětšení. Jako prevenci mi doporučila jednou týdně provádět její masáž přes konečník. Mám k tomu dotaz. Mám používat nějaké anální dildo, vibrátor, nebo postačí jen prst? Dále by mne zajímalo, zda je při takové masáži nutné být sexuálně vzrušený a mít přitom orgasmus. Nemám stálou partnerku, jen přítelkyni a tak ten sex bych si raději ponechal pro ni. Chápejte, že jako chci šetřit síly pro ni, když se stýkáme jen o víkendech. Děkuji za případné rady a názory.

Andy
Andy

Ahoj,
k masáži prostaty je ideální používat dildo nebo nějakou jinou (k tomu určenou) pomůcku. Protože jednak je dost složité vykroutit za záda svoji ruku. A potom do konečníku dostat prsty, které stejně nejsou dost dlouhé na to, aby dosáhly až na prostatu.

Podívej se například na tyto pomůcky http://www.ruzovyslon.cz/masaz-prostaty/?categoryProductsFilter-filters-order-orderBy=cheap. Konkrétně bych ti doporučil zmíněný G vibrátor http://www.ruzovyslon.cz/masaz-prostaty-a-bodu-g-vibrator-cerny/. Je velmi dlouhý, takže se s ním velmi snadno manipuluje. A na konci má zahnutou špičku s bambulkou, která perfektně dosedne na prostatu. Prostata je umístěná hlouběji v těle, blíže k penisu, takže je třeba zahnutého konce, aby jsi se k ní lépe dostal. Pokud by jsi používal klasický rovný vibrátor nebo rovné didlo, tak by jsi prostatu jen tak šimral... .

Co se týká orgasmů a vzrušení - samozřejmě tato masáž nemusí mít žádný sexuální podtext. Můžeš prostatu masírovat zcela nevzrušený a bez dosažení orgasmu. Jestliže máš zvětšenou prostatu, tak je pro tebe důležitá pouze její masáž, ne vyvrcholení.

Ale samozřejmě pokud budeš zvědavý, tak můžeš vyzkoušet i více během stimulace prostaty. Někteří muži tuto techniku dělají naprosto běžně. Používají k tomu dilda, vibrátory, připínací penisy (které si nasadí jejich partnerky) atd. A během stimulování a masáže prostaty dosáhnou orgasmu buď masturbací nebo sexem. Výsledkem je, že mají mnohem silnější, časově delší a intenzivnější orgasmus.

Tebe to samozřejmě zajímá především z lékařských důvodů, takže můžeš pouze prostatu masírovat, orgasmů nedosahovat. A pozitivní účinek na tvé zdraví to bude mít stejný.

Petr K.
Petr K.

Ano, prostatu můžeš masírovat přímo nebo nepřímo. Přímo se masíruje přes konečník, například nějakým vibrátorem nebo dildem. Prsty to moc nejde. Přímá masáž prostaty se provádí masírováním mezi konečníkem a penisem (takovéto tvrdé místo pod šourkem). Pokud máš ale prostatu zvětšenou, tak ji musíš masírovat přímo. tedy nějakou pomůckou. Petr.

Miroslav
Miroslav

Nepřímou masáž prostaty jsem tak nějak nepochopil. Kde přesně se má na ni působit? Zkoušel jsem to párkrát, ale účinky jsem nezpozoroval. Zřejmě dělám někde chybu. Kde?

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz