dalalalaladalalalala

Který masážní vibrátor si koupit? Který má silné vobrace

Uvažuji že bych si koupila masážní vibrátor a našla jsem klasický Power AkuWand.

Ale někteří lidi píšou, že vibrace jsou slabé a má to málo programů. Který vibrátor je silnější než tenhle a jak jste s ním spokojení?

Betty
Betty

Ahoj, podle mě je nejprodávanější typ tento http://www.ruzovyslon.cz/masazni-vibrator/. Na té stránce si sjeď až úplně dolů. Tam jsou komentáře od lidí, kteří si ho koupili. Podle toho co jsem četla, tak naopak píšou, že vibrace jsou velmi silné a až hlučné. :)

Danka Králová
Danka Králová

Power AkuWand je podle mě značka konkrétního vibrátoru a nevyrábějí se jeho různé typy. Je to přímo jeden konkrétní vibrátor. Potom existují jiné značky, které se ho snaží kopírovat nebo se snaží konkurovat cenou. Prodávají se například pod jmény Masážní hlavice nebo Magic Massager. Ale originální a kvalitní se jmenuje Power AkuWand, kterou zmiňuješ. A ta by měla být ze všech nejlepší.

Anonymka
Anonymka

Ahoj,
pracovala jsem několik let v sexshopu a můžu potvrdit, že je to přesně jak píšou holky. Originální je Power Akuwand, který je nejlepší a mám s ním nejlepší zkušenosti (jestli je to originál, tak by měl stát okolo 1500 Kč).

Kromě něj se prodávají i jeho čínské kopie (Wanachi Pipedream, Womens spa massager, RelaXxxx Magic Massager). Se kterými často bývá problém, protože jsou nekvalitní. Zatéká do nich, vibrační motorky se časem opotřebovávají a síla vibrací klesá. A taky jdou hodně na reklamace, protože přestanou fungovat.

Proto bych doporučila Power Akuwand.

anna
anna

já mam ten bily a jsem spokojena, je naprosto perfektni a dosahuji orgasmu silnych jak nikdy driv, kup si ho taky a budes spokojena

31
31

Betty: Přítelkyni jsem koupil přesně tento! A můžeme potvrdit, že je dobrý. Na druhou stranu jsme ale nikdy neměli jiný masážní vibrátor, jenom ty normální rovné. Ale tento je fakt dobrý.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz