DáraDára

Jak používat vibrátor, pro ženy

Koupila jsem si můj první vibrátor a jsem z něho taková rozpačitá. Nemám skoro žádné zkušenosti s vibrátorem ani se sexem všeobecně. Jde o takový maličký, roztomilý a červený kousek. Je úplně hladký. Nevím, jestli je to tedy důležité. Našla by se dobrá dušička a poradila jak nejlíp na to? trošku představu sice mám, ale vždy je lepší se poradit. Děkuji

HannaAnna
HannaAnna

Návod jsem tady psala už v předchozím příspěvku. Tady to je http://www.agatka.cz/diskuse/jak-spravne-masturbovat---jak-se-udelat/. Psala jsem to původně pro to, jak masturbovat pomocí ruky, protože ta holka neměla vibrátor. Ale s vibrátorem je to ještě mnohem větší požitek a sama poznáš, že jsi udělala skvělou věc. Koupě vibrátoru je jedna z nejlepších věcí, která tě mohla napadnout. Doufám, že si to budeš užívat, stejně jako já!

Sárinka
Sárinka

S vibrátorem je to nejlepší. Já si vždycky na jeho špičku dám lubrikační gel a pak si s ním začnu kroužit okolo poštěváčku. Někdy když má zvrácenější náladu, tak si s ním zajíždím i dovnitř a dělám se přes bod G.

Jánička
Jánička

Já jsem nejdřív začala s normálním vibrátorem, ale pak jsem si ho jednou strčila do zadečku a pak jsem si musela koupit i druhý. Od té doby se dělám dvěma vibrátory zároveň. Miluji anální sex s vibrátorem.

Ráďa
Ráďa

Jánička: Já jsem to podle tebe zkoušela, ale nešel mi dovnitř? Nemohla jsem se do análního otvoru s vibrátorem dostat, protože byl moc malý. Jak jsi to udělala, ráda bych to vyzkoušela.

Jánička
Jánička

Musíš použít lubrikační gel. Zadeček není stejně vlhký a nemůže se vzrušit, musíš použít rozhodně něco, co ho trochu proklouže. Nejlíp ten lubrikační gel. ;)

Danča
Danča

Mně včera došel anální vibrátor a tak sem si s ním hned po příchodu domů pořádně projela zadek. Nádherný pocit, potom sem si ho tam nechala a druhým si začala projíždět vagínu. Za chvilku sem měla tak skvělí orgasmus, jaký nikdy před tím. Ještěže sem holka, je skvělé mít takové orgasmy. A mám ho tam dneska už ten vibrátor 2 hodiny. A asi s ním půjdu i spát.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz