SisiSisi

Chce se při sexu čůrat nebo ne?

Je pravda, že se vám chce při sexu čůrat? Já jsem to ještě nikdy nedělala a tak by mě zajímalo co je na tom pravdy.

Sárka
Sárka

Ano, někdy mám takový pocit, jako bych měla jít hned na záchod, ale pak to přejde a je to strašně příjemné. Nejradši to mám vibrátorem na poštěváček a když mě kluk líže.

Erika
Erika

Já jsem zkoušela masturbovat ale musela jsem přestat, protože jsem se skoro počůrala, aspoň jsem to tak cítila, co mám dělat?

Peťuška
Peťuška

Je to naprosto normální, zvlášť když nemáte moc zkušeností se sexem. Poprvé to může být cítit, jako když se vám chce na záchod. Ale musíte chvilku počkat, vyzkoušet, přejde to ve slast a nakonec se uděláte a zažijete svůj nejlepší orgasmus. Je to nádherné. Ani vám to nemůžu opsat jak báječné to je.

Dali
Dali

Může se při sexu močit?

Betty
Betty

Dali: to záleží jestli ti to dovolí přítelkyně. ;)

Mirka
Mirka

Močení při sexu je praktika zvaná pissing. Partnerům přináší vzrušení, musí se však líbit oběma. Spočívá v tom, že na sebe vzájemně močí,někdy i do pusy. Párkrát jsem to s miláčkem dělala, ale jen při společné sprše nebo ve vaně. Připadalo mi to celkem příjemné a přítele to bavilo myslím moc. Samozřejmě následuje důkladná očista a potom hupky do postele zužitkovat krásné vzrušení. Tak do toho miláčci.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz